Home ShowBiz I lumtur dhe i dashuruar, Atdheu zbulon gjithçka mbi jetën private dhe raportin me Bora Zemanin
I lumtur dhe i dashuruar, Atdheu zbulon gjithçka mbi jetën private dhe raportin me Bora Zemanin
0

I lumtur dhe i dashuruar, Atdheu zbulon gjithçka mbi jetën private dhe raportin me Bora Zemanin

0
0

Atdheu dhe Bora janë një nga emrat më të lakuar së fundmi në media. Të gjithë dyshonin mbi një romancë të mundshme mes tyre për shkak të deklaratave të Atdheut.

Ai ka qenë i ftuar në Shqipëria Live ku nuk iu ka shpëruar dot pyetjeve mbi këtë situatë.

Çfarë fshihet pas lajmeve mbi raportin e tyre Atdheu ka vendosur t’iu përgjigjet kështu:

‘Është shumë simpatike, s’mund të gënjejmë. Kam respekt për Borën, është gocë shumë e mirë, por e shoh vetëm si shoqe. Nëse do kishte qenë konkurrente në ‘Përputhen’ atëherë është ndryshe muhabeti.

Do kisha dalë me të, pse jo? Do kisha tentuar t’i fitoja zemrën. Nuk ka asgjë mes nesh, nuk besoj se mund të këtë. Po të ishte konkurrente do dilja se ashtu është formati’, u shpreh Atdheu.

Ai zbuloi se është në një lidhje dashurie me dike por nuk prferon ta bëjë publike.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=bfqk7KMqx6Q

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/atdhe_xharavina/