Home ShowBiz Mevlani i shpreh dashurinë hapur, Antonela bën reagimin epik
Mevlani i shpreh dashurinë hapur, Antonela bën reagimin epik
0

Mevlani i shpreh dashurinë hapur, Antonela bën reagimin epik

0
0

Telenovela Antonela–Mevlan vijon dhe pse u bënë shumë kohë nga largimi i emisionit.

Fama që fituan gjatë programit i ka bërë të jenë një nga dyshet më të zhurmshëm në mediat rozë dhe jo vetëm.

Së fundmi Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’. Moderatorja i kërkoi të përfshinte Antonelën në në ‘kurrth’ televiziv.

Mevlani e telefonoi dhe filloi ti shprehte dashurinë hapur pa lënë të kuptohej se e gjitha ishte inskenim.

Antonela pasi e dëgjoi i jep përgjigjien epike duke i thën, ti don klikime apo si është puna.

Kujtojmë se dyshja shpesh provokojnë me një lidhje të mundshme mes tyre, megjithatë me sa kuptojmë e gjitha është një show klikimesh pasi ato janë thjeshtë miq.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=n1OCpl_ukC8

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/perputhen_tch/