Home ShowBiz Pasi mohuan lidhjen, publikohet video e Borës me Atdheun
Pasi mohuan lidhjen, publikohet video e Borës me Atdheun
0

Pasi mohuan lidhjen, publikohet video e Borës me Atdheun

0
0

Bora dhe Atdheu vijojnë të shkaktojnë zhurmë në media dhe pse pak ditë më parë mohuan mundësinë për të qenë në një lidhje.

Së fundmi Kryefjala ka siguruar një video ku dyshja shfaqen duke biseduar me tone të ashpra dhe një gjë e tillë kuptohet qartë nga imazhi i tyre.

Ende nuk dihet nëse video është regjistruar më parë apo jo. Në rastin e tyre janë bërë kaq shumë rastësi dhe ndjekësit kanë të drejtë që dyshojnë.

Me siguri pas kësaj video fshihet një shpjegim dhe palët në fjalë do të reagojnë në një moment për të qartësuar miqt e tyre virtual.

 

Linku: Kryefjala

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/atdhe_xharavina