Home ShowBiz Valon Berisha ‘godet’ me projektin e fundit muzikor ‘Sjam fajtori’
Valon Berisha ‘godet’ me projektin e fundit muzikor ‘Sjam fajtori’
0

Valon Berisha ‘godet’ me projektin e fundit muzikor ‘Sjam fajtori’

0
0

Valon Berisha jo pak herë ka ‘goditur’ me projektet e tij muzikore.

E njejta gjë ka ndodhur me këngën e tij më të re që është lançuar pak orë më parë.

Kënga është një dedikim dashurie dhe titullohet ‘Sjam fajtori’.

Projekti është pritur mjaft mirë nga adhuruesit e muzikës së tij.

Valoni është mjaft aktiv dhe në rrjete sociale ku shpesh promovaon jetën profesionale dhe atë personale.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=5UFRjhZUqN4&t=50s

Burimi i fotos: https://www.youtube.com/watch?v=5UFRjhZUqN4&t=50s