Home ShowBiz Zyrtare, ‘Top Channel’ zbulon detajet shtesë mbi Big Brother Vip
Zyrtare, ‘Top Channel’ zbulon detajet shtesë mbi Big Brother Vip
0

Zyrtare, ‘Top Channel’ zbulon detajet shtesë mbi Big Brother Vip

0
0

Big Brother Vip është një nga formatet më të komentuar së fundmi.

Që nga konkurrentët tek data e trasmetimit të gjitha këto detaje i kanë bërë ndjekësit kurioz akoma më shumë.

Arbana pak orë më parë vendosi të shuante një nga kuriozitet e tyre dhe bëhet fjalë për datën zyrtare të fillimit të programit.

Televizioni ka riformatuar listen e programacionit dhe Big Brother Vip do të vazhdojë me 1 tetor të premten në orën 21.

Mes personazheve të përfolur deri tani për të qenë pjesë e formatit janë: Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj, Arjola Demiri, Robert Aliaj, Romeo Veshaj, Beatrix Ramosaj, Kastro Zizo, Rudina Demneri. Shtëpia do të jetë me një sipërfaqe prej 1500 metra katrorë, ndërsa çmimi i madh këtë vit dhe do të jetë 100 mijë euro.

Linku: Top Channel

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/