Home Aktualitet Aksidentohet Atdheu, ja si është gjendja e ish konkurrentit
Aksidentohet Atdheu, ja si është gjendja e ish konkurrentit
0

Aksidentohet Atdheu, ja si është gjendja e ish konkurrentit

0
0

Atdheun gjithmonë e ndjek zhurma mediatike. Së fundmi konkurrenti është përfshirë në një aksident me makinë. Burime pranë newsbomb kanë siguruar pozat e para nga ngjarja.

Nga informacionet paraprake thuhet se ka qenë mjeti ngjyrë gri ai i cili ishte duke dalë nga parkimi dhe përplasi automjetin të tipit “Audi” që i përket Atdheut.

Fatmirësisht ka qenë një aksident vetëm me dëme materjale dhe Atdheu është mirë.

Kujtojmë se ai ka shkatuar një zhurmë të madhe në media me deklaratat e tij mbi Borën. Sipas Atdheut  ajo është një nga vajzat e ëndrrave të tij për të cilën është i gatshëm të bëjë shumë gjëra.

Linku: https://www.instagram.com/p/CS-Abvysk7-/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CS-Abvysk7-/