Home ShowBiz Turp! Almeda Abazi i tregon vendin ndjekëses pas komentit pa takt
Turp! Almeda Abazi i tregon vendin ndjekëses pas komentit pa takt
0

Turp! Almeda Abazi i tregon vendin ndjekëses pas komentit pa takt

0
0

Almeda është një nga personazhet më të dashur në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Së fundmi një veprim i aktorës ka bërë që ndjekësit ti kthehen kundër.

Ajo shfaqet në një video duke puthur të birin në buzë por me sa duket një pjesë e mamave tradicionale e kanë të vështirë ta kapërdijnë këtë veprim modern.

Njëra prej tyre ka vendosur ta kritikojë Almedën.

Kjo e fundit nuk ia ka përtuar ndjekëses madje ka vendosur që përgjigjien t’ia kthejë publikisht.

‘Aaa mësim të mirë po ju jepni fëmijëve, bravo ju qoftë juve nëna moderne tani. S’ke ku ta puthësh veçse në gojë? Turp!”.

‘Hë se ty po të prisja mi Arjanita të na mësosh pak si të bëhemi mami!’- i përgjigjet Almeda.

Linku:https://www.instagram.com/stories/almeda92/2688040599569008076/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/almeda92/