Home ShowBiz E zë halli me fotot, Rudina Dembacaj iu bën kërkesën e ‘sikletshme’ ndjekësve
E zë halli me fotot, Rudina Dembacaj iu bën kërkesën e ‘sikletshme’ ndjekësve
0

E zë halli me fotot, Rudina Dembacaj iu bën kërkesën e ‘sikletshme’ ndjekësve

0
0

Rudina Dembacaj është një nga figurat më gazmore të ekranit.

Aktorja është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpeh shkëmben batuta me miqtë e saj virtual.

Si çdo vajzë dhe Rudinës i janë mërzitur  pozat në të njëjtat vende dhe dëshiron të eksplorojë ndonjë vend më të bukur.

Për këtë gjë ajo ka vendosur ti drejtohet me një kërkesë ndjekësve.

‘Kush di cepe të bukura në Tiranë për foto dhe nuk ma thotë është “i sharë”. Faleminderit”, shkruan Rudina.

Linku: https://www.instagram.com/p/CWFs-i5o2Ah/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/rudinadembacaj/