Home ShowBiz Një guximtare si Marina, rikthimi i saj në ekran lë pa fjalë ndjekësit
Një guximtare si Marina, rikthimi i saj në ekran lë pa fjalë ndjekësit
0

Një guximtare si Marina, rikthimi i saj në ekran lë pa fjalë ndjekësit

0
0

Marina Vjollca pak ditë më parë solli në jetë të voglën e saj Marget.

Moderatorja gjatë pritjes së ëmbël nuk u nda për asnjë çast nga ekrani.

Pas lindjes ajo ka vendosur të surprizojë përsëri me rikthimin e saj.

Marina u shfaq në drejtimin e ‘Klanifornias’ më në formë se kurrë duke lënë pa mend ndjekësit si për guximin dhe për format e saj.

Urimet dhe komplimentet për të ishin të panumërta.

Linku: https://www.instagram.com/p/CXErYDlo12I/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CXErYDlo12I/