Home ShowBiz E bija feston ditëlindjen, Aurela Gaçe i bën realitet ëndrrën e madhe
E bija feston ditëlindjen, Aurela Gaçe i bën realitet ëndrrën e madhe
0

E bija feston ditëlindjen, Aurela Gaçe i bën realitet ëndrrën e madhe

0
0

Festë në familjen e Aurela Gaçes. Vajza e saj Abi feston ditëlindjen dhe e ëma ka vendosur ti realizojë ëndrrën më të madhe. Aurela si në çdo gjë tjetër të sajën dhe këtë herë tregoi se nuk është një person tradicional. Ajo ka organizuar si festë për të bijën një sfilatë.

‘Dashuria e mamës, e vogla ime, sot 5 vjeç. Ka ëndërr të bëhet modele kështu qē i organizuam një Fashion Show by Abi. Jeta ime. Çdo ditë e shtatëzanisë ishte me probleme, me dhimbje por, do ta kisha përsëritur çdo ditë përsëri e pērsëri, sepse ardhja jote në jetën e familjes tonë, është si diell, si ajër. Të voglën e kemi prototipe. Na fal shumë kaq shumë dashuri, zihet me motrën, pajtohet, zihet, pajtohet. Zot, faleminderit për dy jetë që më fale. Grace dhe Abi. Arsyeja pse zgjohem çdo mëngjes,’- shkruan këngëtarja.

Linku: https://www.instagram.com/stories/aurelagaceofficial/2723641132833197383/?hl=en

Buri i fotos: https://www.instagram.com/aurelagaceofficial/?hl=en

 

tags: