Home ShowBiz Distancohet çifti, publikohet video ku Donaldi refuzon të puthë Triksën
Distancohet çifti, publikohet video ku Donaldi refuzon të puthë Triksën
0

Distancohet çifti, publikohet video ku Donaldi refuzon të puthë Triksën

0
0

Donaldi dhe Triksa duket se kanë pësuar një krizë në romancën e tentuar.

Hyrja e Romeos trazoi shumë ujrat e raportit mes dyshes.

Gjatë këtyre ditëve Donaldi është parë shumë larg. Një gjë e tillë i ka bërë përshtypje dhe Triksës.

Ajo i ka thënë se i duket ndryshe dhe ky i fundit e pyet si ndryshe, për mirë apo për keq.

Një video po bën xhiron e rrjetit ku Triksa tenton të puthë Donaldin dhe ky i fundit e shmang.

Linku: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

tags: