Home ShowBiz Ana Lleshi rikthehet si konkurrente me deklarata të forta në studion e Për’Puthen
Ana Lleshi rikthehet si konkurrente me deklarata të forta në studion e Për’Puthen
0

Ana Lleshi rikthehet si konkurrente me deklarata të forta në studion e Për’Puthen

0
0

Ana Lleshi është rikthyer në studion e Për’Puthen si konkurrente.

Ajo bëri një hyrje të çuditshme e veshur si infermiere Ana i vizitoi të gjithë meshkujt nga zemra.

Kujtojmë se sezonin e kaluar Ana u përjashtua për shkak të takimeve me Arjonin në orët e vona në shtëpi.

Rikthimi i saj ka qenë një ironi për të gjithë njerëzit që e paragjykuan pa i dhënë një mundësi të dytë.

Lleshi ka hyrë me synime të qarta dhe plane serioze. Ajo kërkon nga programi të gjejë një mashkull për një lidhje serioze dhe pse jo dëshiron që së shpejti të bëhet mami.

Rikthimi i saj si njohëse e mirë e formatit i jep më shumë prioritet Anës dhe me siguri polemikat nuk do të mungojnë në program.

Linku: https://www.instagram.com/p/CYE2BQBoqWI/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/_callmebeba_/

tags: