Home ShowBiz Nuk është dhe aq qef sa duket në rrjete sociale, Olta Gixhari tregon stresin që kaloi gjatë pushimeve
Nuk është dhe aq qef sa duket në rrjete sociale, Olta Gixhari tregon stresin që kaloi gjatë pushimeve
0

Nuk është dhe aq qef sa duket në rrjete sociale, Olta Gixhari tregon stresin që kaloi gjatë pushimeve

0
0

Olta Gixharin prej ditësh e kemi parë duke shijuar pushimet me partnerin dhe djalin në Cuba.

Së fundmi aktorja ka treguar se nuk është dhe  aq qef sa ndjekësit po mendojnë kur është në pushime.

Për të gjithë ju që më thoni o sa qef ti je me pushime dhe po kënaqesh dua t’iu them se nuk është dhe aq qef pas ii vetmi që po bën pushime është Amar.

Mezi po pres të kthehem e ta dërgoj Amarin tek gjyshërit dhe të bëj disa ditë pushim. Gixhari është mjaft i lodhur nga i biri i cili e ka bërë të kalojë pushimet një tmerr.

Linku: https://www.instagram.com/stories/oltagixhari/2750602819218339520/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/oltagixhari/