Home ShowBiz Çudira në Big Brother Vip, Monika shkon papritur në nominim
Çudira në Big Brother Vip, Monika shkon papritur në nominim
0

Çudira në Big Brother Vip, Monika shkon papritur në nominim

0
0

Einxhel është shpallur si banorja më inteligjente e shtëpisë.

Pas këtij ‘çmimi’ ajo kishte detyrë nga vëllai i madh të zgjidhte mes Monikës, Arjolës dhe Beniadës për ta çuar në nominim.

Einxhel zgjodhi Monikën e cila shkon automatikisht në nominim për javën që vjen.

Mbetet për tu parë në vijim se kush do ti bashkohet aktores dhe si do të shkojë televotimi.

Linku: https://www.instagram.com/p/CY8hwK-hNsb/

Burimi i fotos:  https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/

tags: