Home ShowBiz Triksa në gjendje të ngarkuar psikologjike, Romeo reagon përmes një video
Triksa në gjendje të ngarkuar psikologjike, Romeo reagon përmes një video
0

Triksa në gjendje të ngarkuar psikologjike, Romeo reagon përmes një video

0
0

Tsriksa po kalo momente të vështira psikologjike pas daljes nga shtëpia vip.

Guximi i saj për tu dashuruar me një djalë që akoma nuk kishte mbyllur historinë e parë bëri që i gjithë rrjeti ta sulmonte keq fare.

Pas daljes Triksa nuk ka reaguar fare dhe burime pranë saj tregojnë se po e përjeton shumë keq gjithë këtë sulm mediatik dhe jo vetëm.

Së fundmi kunati i saj Romeo ka reaguar nëpërmjet një video në rrjete sociale ku shpreh mbështetjen e plotë për dashurinë e tyre.

Ai ka ndarë postimin në llogarinë e Donaldit ku i kërkon Triksës të bëhet e fortë.

Linku: https://www.instagram.com/p/CZJ23FrqtTb/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/romeoveshaj/

tags: