Home ShowBiz Janë ndarë! Donaldi flet për problemet e Romeos me Aleksian
Janë ndarë! Donaldi flet për problemet e Romeos me Aleksian
0

Janë ndarë! Donaldi flet për problemet e Romeos me Aleksian

0
0

Prova e javës e ka detyruar Doaldin të flasë për raportin e Romeos me Aleksia Peleshin.

Lajmi se dyshja janë ndarë është parë si ndodhi e vërtetë nga ana e Donaldit. Banorët e tjerë thjeshtë prisnin konfirmimin e tij pasi kush më mirë se Donaldi mund ta nuhasë një detaj të tillë.

Ndër të tjera Donaldi ka theksuar për herë të parë problemet që kanë pasur çifti dhe më para.

‘Unë mendoj që është e vërtetë. Ata kanë pas probleme kështu që mendoj që jan ndarë. E mendoj që është e vërtetë gjithashtu sepse ai erdhi në shtëpi dhe foli për Beniadën.’

Dyshja ndërkohë deri më tani vijojnë së bashku të paktën deri  në daljen e fundit të Peleshit kemi kuptuar se gjithçka vijon më së miri mes tyre.

Linku: https://www.instagram.com/p/CZuOSi0lSWZ/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/aleksiapeleshi/