Home ShowBiz Shumë pranë fitores! Romeo organizon ‘çmedurinë e madhe’ për Donaldin
Shumë pranë fitores! Romeo organizon ‘çmedurinë e madhe’ për Donaldin
0

Shumë pranë fitores! Romeo organizon ‘çmedurinë e madhe’ për Donaldin

0
0

Një ditë para finales së Big Brother Vip, Romeo ka organizuar një tjetër çmenduri për të vëllain.

Mbi motor, i rrethuar nga persona të tjerë dhe i veshur me bluze të stampuar me foton e Donaldit dhe shkrimin ‘Unë jam Donaldi’, aktori i humorit ka udhëtuar drejt Vlorës.

Ende nuk dihet çfarë pretendon Romeo me këtë organizim por me siguri Donaldin do ta gëzojnë shumë këto detaje kur ti zbulojë.

Gara për finale e madhe është shumë e ngushtë dhe pse të gjithë duan të gjejnë emrin e fituesit është ende e pamundur.

Linku: https://www.instagram.com/romeoveshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/romeoveshaj/

tags: