Home ShowBiz Bënë lëmsh rrjetin, Donaldi dhe Romeo marrin vendimin e rradhës ndaj Lori Hoxhës
Bënë lëmsh rrjetin, Donaldi dhe Romeo marrin vendimin e rradhës ndaj Lori Hoxhës
0

Bënë lëmsh rrjetin, Donaldi dhe Romeo marrin vendimin e rradhës ndaj Lori Hoxhës

0
0

Vëllezërit Veshaj pas daljes së Donaldit nga Big Brother shkaktuan një zhurmë të madhe mediatike.

Ata ishin të pakënaqur nga rezultati i fitores. Romeo dhe Donaldi heqën nga rrjetet sociale Lori Hoxhën.

Së fundmi duket se debatet janë sheshuar dhe ata kanë filluar të ndiqen në Instagram.

Donaldit dhe Romeos iu dha mundësia për të pasur një program humori në Top Channel.

‘Më lër të flas’ është një nga shprehjet më të përdorua nga aktori në shtëpinë vip dhe prandaj emisioni mori po të njejtin titull.

Pakënaqësitë kanë mbetur pas dhe nuk na mbetet gjë tjetër veçse ti shikojmë në ekran me emisionin e tyre.

Linku: https://www.instagram.com/donaldveshaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/romeoveshaj/

 

 

tags: