Home ShowBiz U tha se janë ndarë, Ana dhe Bruno përgjigjen nëpërmjet videos
U tha se janë ndarë, Ana dhe Bruno përgjigjen nëpërmjet videos
0

U tha se janë ndarë, Ana dhe Bruno përgjigjen nëpërmjet videos

0
0

Ana dhe Bruno janë dyshja më e fundit që u largua çift nga programi i Për’Puthen.

Lart e poshtë është thënë se nuk janë bashkë dhe gjithçka ishte për famë.

Një deklaratë të tillë e konfirmoi dhe Shqipja pak javë më parë.

Por Ana dhe Bruno duket se e kanë më seriozisht seç njerzit mund të mendojnë.

Së fundmi janë shfaqur së bashku në një video ku duket se gjithçka është në rregull mes tyre.

 

Linku: https://www.instagram.com/stories/brunoshemsho1/2811902645583755580/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/brunoshemsho1/

tags: