Home Tag "bruno"

Nuk po kërkoj për kur*a, Bruno çudit me deklaraten pas ndarjes nga Ana

0
Bruno është një nga konkurentët me të përfolur të Për’puthen. Ai ka që në qëndër të mediave rozë pas ndarjes së bujshme nga Ana. Bruno dhe Ana janë një ndër çiftet më të përfolura të momentit. Pas daljes nga emisioni, çifti janë ndarë ku nuk kanë munguar as edhe kunjat kundrejt njeri-tjetrit. Gjatë një transmetimi […]

‘Thikë pas shpine’, Ana zbulon arsyen e ndarjes nga Bruno

0
Ana dhe Bruno janë një nga çiftet e dala nga Për’Puthen. Dyshen prej ditësh nuk i shikojmë më bashkë. Së fundmi Ana ka treguar për Prive detaje mbi jetën personale. Para dy javësh më kanë ngulur një thikë pas shpine e cila do të merret vesh shumë shpejt. Ka qenë person shumë i afërt. Për sa […]

U tha se janë ndarë, Ana dhe Bruno përgjigjen nëpërmjet videos

0
Ana dhe Bruno janë dyshja më e fundit që u largua çift nga programi i Për’Puthen. Lart e poshtë është thënë se nuk janë bashkë dhe gjithçka ishte për famë. Një deklaratë të tillë e konfirmoi dhe Shqipja pak javë më parë. Por Ana dhe Bruno duket se e kanë më seriozisht seç njerzit mund […]