Home Lifestyle Mot i paqëndrueshëm, ja kur pritet të fillojnë reshjet
Mot i paqëndrueshëm, ja kur pritet të fillojnë reshjet
0

Mot i paqëndrueshëm, ja kur pritet të fillojnë reshjet

0
0

Pjesa e parë e ditës do të jetë nën ndikimin e vranësirave të shumta të cilat më të fokusura do të jenë në zonat veriore dhe pjesërisht qendrore.

Megjithatë shirat pritet të fillojnë në orët e mbrëmjes.

Temperaturat e ajrit do të rriten ndjeshëm në mëngjes dhe në mesditës duke luhatur vlerat ditore nga 0°C deri në 20°C.

Linku: meteoalb

Burimi i fotos:pexele.com

tags: