Home ShowBiz ‘Për mua do të jesh gjithmonë më rëndësishmja’, Blero uron të bijën me fjalët më të veçanta
‘Për mua do të jesh gjithmonë më rëndësishmja’, Blero uron të bijën me fjalët më të veçanta
0

‘Për mua do të jesh gjithmonë më rëndësishmja’, Blero uron të bijën me fjalët më të veçanta

0
0

E vogla e Bleros, Tara sot feston ditëlindjen. Këngëtari nëpërmjet një postim në rrjete sociale e ka uruar kështu të shtrenjtën e tij.

‘Ta uroj ditëlindjen shpirt i babit, është si me ja uru veti ditën ma të mirë të jetës time, që i bjen ditën kur Zoti na ka beku me ty. Jam krenar babë, më bën të ndihem i rëndësishëm. Duke të shikuar ty që po rritesh, kam shumë ndjenja mikse. Kënaqësi, stres, krenari, përgjegjësi dhe shumë tjera. Por gjëja ma e rëndësishme është që je vet jeta për mua, dhe është misioni im i jetës që të jap shembull të mir për ty. Babi të don pa kufi. Cpufja e babit për mua do të jesh gjithmonë e vogla e babit, por ma e rëndsishmja e jetes time. Të dua, ka shkruar Blero.

Linku: https://www.instagram.com/p/Cc1O6HVN9ju/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/bleromuharremi/

tags: