Home ShowBiz Në gjendje të rëndë psikologjike, Triksa bën hapin e papritur
Në gjendje të rëndë psikologjike, Triksa bën hapin e papritur
0

Në gjendje të rëndë psikologjike, Triksa bën hapin e papritur

0
0

Triksa pas Big Brother Vip po kalon një gjendje të ngarkuar psikologjike. Këngëtarja së fundmi iu ka kërkuar ndihmë ndjekësve për gjendjen e saj.

‘Hey miq virtual! Sot do të doja t’ju njihja pak më shumë! Përultësisht ju ftoj të ndani me mua historitë tuaja në përballje me bullimin dhe dhunën. Si e keni tejkaluar? Çfarë ju ka ndihmuar?! Shpresoj që kështu mund të frymëzojmë dhe ndihmojmë njëri-tjetrin! Pres me padurim t’ju lexoj, jam e bindur se kam shumë për mësuar! E tuaja, Trixa,’-shkruan ajo në rrjetet e saj sociale.

Linku: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/

tags: