Home ShowBiz Astriti nxjerr zbuluar Olsën, ja çfarë ndodhi mes tij dhe Alesjas në Për’Puthen
Astriti nxjerr zbuluar Olsën, ja çfarë ndodhi mes tij dhe Alesjas në Për’Puthen
0

Astriti nxjerr zbuluar Olsën, ja çfarë ndodhi mes tij dhe Alesjas në Për’Puthen

0
0

Astritin dhe Alesjan prej kohësh jemi mësuar t’i shikojmë duke debatuar ashpër në program. Këto gjëra duket se janë bërë thjeshtë për show dhe dyshja janë shumë, mirë së bashku.

Deklarata e fundit e Astritit ka zbuluar më shumë seç duhet rreth prapaskenave të programit.

Një prej ndjekësve i ka thënë sa mirë ia bëre Alesjas.

‘Nuk e bëra gjithçka unë, ashtu ndodhen disa situata që më vonë u përdorën aty. Sidoqoftë ato do mbeten në program. Jashtë programit është histori dhe jetë tjetër zemër, -shkruan ish konkurrenti krahas një poze me Alesjan.

Linku: https://www.instagram.com/stories/astritosmanajj/2837298811543918153/?hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/astritosmanajj/?hl=en

tags: