Home ShowBiz E braktisi për pushimet në Dubai, Romeo dhe Donaldi ironizojnë keq Triksën
E braktisi për pushimet në Dubai, Romeo dhe Donaldi ironizojnë keq Triksën
0

E braktisi për pushimet në Dubai, Romeo dhe Donaldi ironizojnë keq Triksën

0
0

Në puntatën e fundit të “Më lër të flas” vëllezërit Veshaj ironizuan fenomenin “Dubai Porta Potty”, ku vajza të famshme shkojnë në Dubai dhe përdoren si “tualete humane”.

Në këmbim të pagesave të çmendura ato lejojnë që persona të tjerë te kryejnë “nevojat personale” mbi to.

Donaldi u shpreh se ka nevoj për tu relaksuar pas daljes nga shtëpia dhe do të shkonte së bashku me disa shoqe.

Kujtojmë se Triksa mungoi në takimin me Donaldin në Big Brother pasi ishte në pushime në Dubai.

Në atë periudhë Donaldi tha se nëse ajo ka munguar në mbrëmje sepse ka shkuar me pushime nuk do t’ia fal kurrë.

Binjakët kanë tallur dhe ironizuar pushimet e këngëtares në mes të studios.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=FmqDVla3ehQ

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/donaldveshaj/