Home ShowBiz Oriola Marashi trazon imagjinatën e ndjekësve me dekolten shpërthyese
0

Oriola Marashi trazon imagjinatën e ndjekësve me dekolten shpërthyese

0
0

Oriola Marashi është një nga modelet më të sukseshme brenda dhe jashtë vendit.

Ajo ka arritur të jetë imazhi i markave të njohura në botë.

Përveç arritjeve Oriola shpesh tërheq vëmendjen e ndjekësve me pozat e saj joshëse në Instagram.

Edhe këtë herë Marashi i lë shumë pak vend imagjinatës në postimin e fundit.

Dekolteja e saj bombastike ka trazuar imagjinatën e meshkujve.

Linku: https://www.instagram.com/p/CdwODRarEn7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CcYhKtHLVJW/