Home ShowBiz Lori Hoxha nxjerr zbuluar Sarën me postimin e fundit
Lori Hoxha nxjerr zbuluar Sarën me postimin e fundit
0

Lori Hoxha nxjerr zbuluar Sarën me postimin e fundit

0
0

Sara Hoxha dhe Ledioni së shpejti do të bëhen prindër për herë të tretë.

Familja e tryre do të zgjerohet me një vajzë dhe të gjithë u lumturuan nga ky lajm.

Sara është munduar që pritjën e ëmbël ta shijojë larg rrjeteve sociale.

Por e motra Lori nuk e lë reahat as në raste të tilla.

Ajo ka ndarë një pozë me Sarën duke i zbuluar barkun e rrumbullakosur.

Linku: https://www.instagram.com/p/Cd2sEDBIHPd/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/lorihoxha/

tags: