Home Lifestyle Një dashuri nga e shkuara rikthehet për këtë shenjë, horoskopi 24 maj 2022
Një dashuri nga e shkuara rikthehet për këtë shenjë, horoskopi 24 maj 2022
0

Një dashuri nga e shkuara rikthehet për këtë shenjë, horoskopi 24 maj 2022

0
0

Dashi

Ne duam t’ju kujtojmë të jeni të kujdesshëm, impulsiviteti është një armë, por duhet ta përdorni mirë sepse në të kundërt mund të krijojë probleme, veçanërisht ndonjë incident diplomatik. Sot Marsi fillon tranzitin e rëndësishëm dhe për këtë arsye do të ndiheni të ngarkuar me energji, Hëna është në shenjën tuaj.

Demi

Në dashuri e kemi shpjeguar disa herë se çiftet që kanë pasur probleme nuk kanë qenë gjithmonë keq për mungesën e dashurisë, por për disa probleme që kanë rënë nga jashtë. Sot dhe nesër keni një horoskop të shkëlqyer për të folur edhe për punën dhe nëse dikush është përpjekur t’ju zvogëlojë tani, do të duhet të bëjë një hap prapa.

Binjakët

Kjo është një javë e rëndësishme dhe ka ditë që e vërtetojmë këtë. Nëse keni një takim të rëndësishëm ose më në fund keni një referencë dhe një person me të cilin flisni gjërat shkojnë mirë. Dy muajt e fundit kanë qenë një konfuzion i madh dhe tani maji ka filluar të japë përgjigje. Ekziston një dëshirë e madhe për të pasur sukses, mundësia e rivendosjes së marrëdhënieve romantike po vjen.

Gaforraj

Kjo është një kohë kur nuk është e lehtë të gjesh një rrugëdalje të drejtë nga provokimet që fati të imponon apo situatat që ndoshta nuk janë të qarta. Në këtë moment gjëja e parë që duhet të bëni është të keni qartësi të asaj që dëshironi sepse në të kundërt rrezikoni të kërkoni diçka të re çdo ditë pa u kënaqur asnjëherë.

Luani

Ju e dini që ky është një qiell shumë i rëndësishëm dhe ndoshta tashmë ka një dashuri në jetën tuaj. Është e vështirë të mos mund të përjetosh ndjenja të mira, ky qiell premton shumë më tepër dhe duhet të jesh pozitiv.

Virgjëresha

Ju jeni duke përjetuar një tension të caktuar dhe ndoshta ka pasur edhe një sukses të mirë në punë, por nëse puna dhe studimi janë në rikuperim, kujtojmë se prilli ishte një muaj që vuri në lojë ndjenjat. Në këto ditë, një ndjenjë shumë e madhe mund të rikthehet nga e shkuara.

Peshorja

Ky moment reflektimi vazhdon, ndoshta edhe i shqetësimeve të vogla apo të mëdha që mund të ndikojnë në shikimin e përditshëm. Rrethojeni veten me njerëz të qetë, nëse ka një problem personal ose fizik duhet ta zgjidhni. Është si një nyjë për të zgjidhur brenda jush dhe derisa diçka të zgjidhet, qoftë edhe në dashuri, mund të lindin konflikte të vogla apo të mëdha që ju vetë mund t’i shkaktoni.

Akrepi

E marta është e veçantë sepse kemi një qiell që kërkon një rishikim të ndjenjave. Shumë fillojnë t’i lënë gjërat të rrjedhin. Më të mençurit e kanë kuptuar se nuk ka asgjë për të fituar duke humbur kohë me njerëz që nuk ia vlejnë. Takimet janë në favorin tuaj.

Shigjetari

Hëna e rëndësishme së bashku me Jupiterin dhe Marsin! Nga sot është e rëndësishme të filloni përsëri por edhe të kontrolloni dëshirën tuaj të madhe për rilindje, duhet thënë se kjo ditë mund të shkaktojë disa bezdi të vogla. Përfshihuni edhe në këtë ditë dhe mbani mend se nesër do të keni ende favore të tjera.

Bricjapi

Jeni të zhytur në mendime, sot ndoshta më shumë se kurrë, ndoshta thjesht i zemëruar për disa premtime që kishin bërë dhe që nuk janë mbajtur. Më pas të gjithë ata që kanë një situatë të veçantë në lidhje me shtëpinë apo ndoshta edhe punën janë më të hutuar, mund të lindin vështirësi me partnerët, për një provim mund të ndiheni paksa të sfiduar.

Ujori

Jeni duke përjetuar një tension të caktuar dhe ndoshta ka pasur edhe një sukses të mirë në punë, por nëse puna dhe studimi po rikuperohen, mbani mend se prilli ishte një muaj që riktheu ndjenjat në lojë. Në këto ditë, një ndjenjë shumë e pranishme mund të rikthehet.

Peshqit

Ju e dini që ky është një qiell shumë i rëndësishëm dhe se ndoshta tashmë ka një dashuri në jetën tuaj. Është e vështirë të mos jesh në gjendje të përjetosh ndjenja të mira dhe do të jetë e lehtë të zgjidhësh problemet.

Linku: https://www.superguidatv.it/oroscopo-paolo-fox-oggi-le-previsioni-di-martedi-24-maggio-2022/

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/tarot-cards-on-a-wooden-surface-8219802/

tags: