Home ShowBiz Bruno konfirmon ndarjen nga Ana, ja çfarë zbulon në deklaratën e fundit
Bruno konfirmon ndarjen nga Ana, ja çfarë zbulon në deklaratën e fundit
0

Bruno konfirmon ndarjen nga Ana, ja çfarë zbulon në deklaratën e fundit

0
0

Bruno dhe Ana janë një nga çiftet e dala së fundmi nga Për’Puthen. Prej kohësh flitej për një ndarje të mundshme mes tyre.

Duket se lidhja nuk ka funksionnuar dhe lajmin e ndarjes e ka konfirmuar vetë konkurrenti.

Gajtë një video-live Bruno ka konfirmuar ndarjen nga Ana.

Ndjekësit e kanë pyetur:

U pajtua Donaldi e Bora nuk po pajtohesh t’i me Anën.

‘Ca pajtohen, ca ndahen, kështu paska qenë e shkruar. Ah si qenka dashnia’, është përgjigjur Bruno duke e vulosur kështu ndarjen me Anën.

Linku: https://www.instagram.com/brunoshemsho1/?hl=en

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/anabruno402/?hl=en

tags: