Home ShowBiz Dj Geek flirton me tjetrën, Dafina Zeqiri bën skenën epike
Dj Geek flirton me tjetrën, Dafina Zeqiri bën skenën epike
0

Dj Geek flirton me tjetrën, Dafina Zeqiri bën skenën epike

0
0

Ylli Limani, Dafina Zeqiri së bashku me Dj Geek kanë qenë në koncert.

Gjatë akmodimit në hotel Ylli ka provokur Dafinën.

Në video dëgjohet ti thotë se partneri i saj Geek ka flirtuar me recepsionisten dhe madje ky i ka kërkuar ti prezatojë dhomën.

Dafina nuk e beson aspak provokimin e tij dhe i thotë:

Pse po gënjen duke i goditur me shuplaka telefonin.

Kujtojmë se Geek dhe Dafina prej vitesh shijojnë lidhjen e dasurisë që sa vjen dhe bëhet më e fortë.

Linku: https://www.instagram.com/stories/djgeek/2853537058774562138/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CcTqV-qrpdH/

tags: