Home ShowBiz ‘Thikë pas shpine’, Ana zbulon arsyen e ndarjes nga Bruno
‘Thikë pas shpine’, Ana zbulon arsyen e ndarjes nga Bruno
0

‘Thikë pas shpine’, Ana zbulon arsyen e ndarjes nga Bruno

0
0

Ana dhe Bruno janë një nga çiftet e dala nga Për’Puthen. Dyshen prej ditësh nuk i shikojmë më bashkë.

Së fundmi Ana ka treguar për Prive detaje mbi jetën personale.

Para dy javësh më kanë ngulur një thikë pas shpine e cila do të merret vesh shumë shpejt.

Ka qenë person shumë i afërt.

Për sa i përket marrëdhënies me Brunon ajo u shpreh se nuk flasin dhe arsyen do ta zbulojë shumë shpejt.

Me siguri djali që ia ka punuar keq pas shpine është Bruno.

Ende nuk dihet çfarë ka ndodhur por nga përgjigjiet e Anës për Prive kuptuam se diçka aspak e këndshme do të zbulohet.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=eMOH03zfX34&t=4s

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/annagjini_/

tags: