Home ShowBiz Sabri Fejzullahu zbulon pengun më të madh teksa kujton të ëmën e ndjerë
Sabri Fejzullahu zbulon pengun më të madh teksa kujton të ëmën e ndjerë
0

Sabri Fejzullahu zbulon pengun më të madh teksa kujton të ëmën e ndjerë

0
0

Sabri Fejzullahu së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin e Xheraldinës. Artist i madh ka folur mbi nostalgjinë ku zbuloi pengun më të madh në lidhje me të ëmën e ndjerë.

Këngëtari  tregoi se e ëma e pyeste gjithmonë nëse do të vijë dita me të parë mirë ashtu siç e ndjera ëndërronte për të birin.

“Doja ta kisha sikur edhe një herë e ti thoja: “Nanë jam shumë mirë, siç do doje ti”

Sa i përket familjes dhe karrierës ai ja dedikoi suksesin bashkëshortes.

‘Unë e dua punën time dhe nuk përtoj kurrë të shkoj në studio apo të takohem me kompozitorë për të bërë këngë të reja. Nuk përtoj të bëj koncerte dhe jam falënderues që pas kaq vitesh më duan dhe më kërkojnë’

Linku: https://www.instagram.com/p/CeVh8DcIDD2/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CXn4_xwt7tS