Home ShowBiz Krizë e fortë në çift, Blero dhe Afrona marrin vendimin e rradhës
Krizë e fortë në çift, Blero dhe Afrona marrin vendimin e rradhës
0

Krizë e fortë në çift, Blero dhe Afrona marrin vendimin e rradhës

0
0

Blero dhe Afrona duket se po kalojnë një krizë të fortë në çift.

Prej kohësh ata kanë fshirë të gjitha postimet në rrjete sociale.

Blero udhëtoi drejt Zvicrës duke zgjuar shpresën tek ndjekësit për një ribashkim mes tyre.

Raporti i tyre nuk ka progres.

Dyshja tashmë nuk ndiqen dhe në rrjete sociale.

Ende nuk ka asnjë konfirmim nga ana e palëve mbi këto lajme që po qarkullojnë vrullshëm.

 

Linku: https://www.instagram.com/afronadika/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BnCaQxilawg/

tags: