Home ShowBiz Pyetje e sikletshme për ndarjen, ja si përgjigjet Blero në intervistën e fundit
Pyetje e sikletshme për ndarjen, ja si përgjigjet Blero në intervistën e fundit
0

Pyetje e sikletshme për ndarjen, ja si përgjigjet Blero në intervistën e fundit

0
0

Afrona dhe Blero prej kohësh po bëjnë rrëmujë rrjetin me lajmet mbi ndarjen e tyre.

Së fundmi Blero ka qenë i ftuar në Prive për të zbuluar më shumë rreth zhurmës në rrjet.

‘Nuk kam asnjë koment” duke mos dashur të thotë asgjë rreth këtyre zërave.

Po ashtu ai tha se Instagrami i tij nuk menaxhohet nga ai por nga komapania për heqjen e fotove me Afronën nga rrjetet sociale, ndërsa për sa i përket Afronës duhet ta pyesni vetë atë ka thënë këngëtari.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=GO1-rZgDado

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BnCaQxilawg/

tags: