Home ShowBiz U përfol për një lidhje të re, reagon me video Alvisa
U përfol për një lidhje të re, reagon me video Alvisa
0

U përfol për një lidhje të re, reagon me video Alvisa

0
0

Ish konkurentja e PërPuthen Alvisa Qarri postoi ditën e djeshme një video ku shfaqej në shoqërinë e dikujt.

Mjaftoi kjo video që fansat të ndiznin rrjetin duke spekuluar se kush është mashkulli misterioz që gjendej përkrah saj.

Edhe pse nuk ka bërë të ditur detaje mbi jetën e saj private, Alvisa ka vendosur të reagojë mbi spekulimet me anë të një videoje në Instagram.

“Plasën portalet duke thënë se Alvisa ka të dashur.

Të dua i kam thënë  dhe do ti them vetëm babait tim për një kohë të gjatë”, u shpreh ajo në videon e postuar me babain.

Linku: https://www.instagram.com/stories/iamalvisaqarri/2866451325435966929/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CetyNgSsoQ_XaMt_aJB0Z0pXtqzzXZrBqmM2bM0/