Home ShowBiz ‘Bora të bën pis’, ish konkurrenti i Big Brother ironizon rikthimin e Zemanit me Donaldin
‘Bora të bën pis’, ish konkurrenti i Big Brother ironizon rikthimin e Zemanit me Donaldin
0

‘Bora të bën pis’, ish konkurrenti i Big Brother ironizon rikthimin e Zemanit me Donaldin

0
0

Ish banori i Big Brother Vip Meridian Ramçaj ka qenë i ftuar ë Fitsatation.

Gjatë intervistës ai foli për shumë personazhë të shtëpisë vip.

Ajo që rrëmbeu vëmendjen ishte deklarata e tij thumbuese për rikthimin e Borës dhe Donaldit.

“Thonë që në mal bora kur nuk shkrin, mbledh të gjitha pislliqet dhe i ruan. Mos tento të shkelësh te ajo borë se gjithmonë bëhesh pis”, u shpreh Meridiani.

Gjatë qëndrimit në BBV kujtojmë se ishte meridiani ai që thumboi Donaldin duke ia thënë në sy se ti je bërë i njohur nga lidhja me Borën. Ty të njohin si i dashuri i filanes dhe jo për  profesionin që ke.

Linku: https://www.youtube.com/results?search_query=fitstation+meridiani

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/meridianramcaj/?hl=en