Home ShowBiz Beniada konfirmon lidhjen e Megi Pojanit, ja si reagoi ajo
Beniada konfirmon lidhjen e Megi Pojanit, ja si reagoi ajo
0

Beniada konfirmon lidhjen e Megi Pojanit, ja si reagoi ajo

0
0

Moderatorja Megi Pojani është përfolur javët e fundit për një lidhje me futbollistin e kombëtares Endri Çekiçi.

Edhe pse asnjëri prej të dyve nuk e kanë konfirmuar lidhjen, çifti i sapoformuar vendosi ti kalojë disa ditë pushimesh së bashku.

Beniada ishte e ftuara speciale në puntatën e fundit të procesit sportive. Ajo bashkë me moderatorët e programit ishin duke komentuar disa nga ndodhitë e fundit të botës së sportit.

E pyetur nga Manushi nëse ajo kishte dijeni për lidhjen ndërmjet Megit dhe futbollistit fillimisht tha “jo” dhe më pas konfirmoi se janë shumë çift i bukur.

Për ta kaluar situatën me komizëm, Beniada tha se tani që e bëri publik lajmin “do ta rrahë Megi prej flokësh”.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=li2bhl8EF2E

Burimi i fotove: https://www.instagram.com/p/CeWWxGPg3Op/

https://www.instagram.com/p/CdnrqITqM_T/