Home ShowBiz Adrola Dushi feston ditëlindjen, ky është urimi special që emocionoi zemrat e të gjithëve
Adrola Dushi feston ditëlindjen, ky është urimi special që emocionoi zemrat e të gjithëve
0

Adrola Dushi feston ditëlindjen, ky është urimi special që emocionoi zemrat e të gjithëve

0
0

Adrola Dushi feston  sot ditëlindjen! Modelja ka postuar në Instagram disa nga urimet dhe momentet më të bukura të ditëlindjes që ka kaluar pranë miqëve të saj.

Nga të gjitha urimet që modelja ka shpërndarë në Instagram nuk mund të mos mungonte edhe ai më i veçanti .

Bëhet fjalë për urimin që ka marrë nga e ëma e cila i ka shkruar një dedikim të ndjerë Adrolës. Ajo shkruan se: “pavarësisht nga largësia, sa e rritur do jesh ti prapë do ngelesh e vogla ime”. Ajo ka shkruar në urimin e saj se ndihet shumë krenare për të bijën dhe çdo gjë që ajo ka arritur në jetë.

Adrola e ka ndarë këtë urim duke shkruar “të dua sa bota mam”.

Linku: https://www.instagram.com/stories/adroladushi/2870180475042501710/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CfEukP-K2TL/

adr