Home Aktualitet Shqetësohen fansat, këngëtari i njohur zbulon më shumë për gjendjen shëndetësore
Shqetësohen fansat, këngëtari i njohur zbulon më shumë për gjendjen shëndetësore
0

Shqetësohen fansat, këngëtari i njohur zbulon më shumë për gjendjen shëndetësore

0
0

Këngëtari i njoh Brian McFadden ka shqetësuar fansat pasi është shfaqur me fytyrën e fryrë.

Artisti ka pësuar një reaksion alergjik nga pickimi i bletës.

Këngëtari bëri shaka teksa shtoi se duket sikur ka bërë botox në fytyrën e tij.

“U pickova nga një bletë dhe pata një reaksion alergjik!! Botox dhe mbushës falas!!!” ka shkruar këngëtari duke shpjeguar se duket sikur ka bërë ndërhyrje në fytyrë. Këngëtari postoi videon duke thënë me shaka.

“Jam seksi dhe e di këtë gjë”.

Linku: https://www.independent.ie/style/celebrity/brian-mc

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CPs_T5Xg89V/