Home ShowBiz U tha që është ndarë, modelja e njohur zbulon lëmshin e rrjetit
U tha që është ndarë, modelja e njohur zbulon lëmshin e rrjetit
0

U tha që është ndarë, modelja e njohur zbulon lëmshin e rrjetit

0
0

Modelja e njohur Katie Price pak më parë përjetoi një sulm kibernetik në Tik Tok.

Kjo u interpretua si një sinjal ndarje nga partneri.

Pas rikthimit në platformë modelja shpreht se ajo dhe Carl Woods janë bashkë.

Ylli pretendoi se ishte hakuar llogaria e saj në TikTok dhe dikush postoi se kishte mbaruar lidhja mes tyre.

‘Llogaria ime u hakua! Dua të konfirmoj se jam ende me të fejuarin tim Carl Woods!

Çifti u fejua pas një romance 10-mujore vitin e kaluar, duke e bërë Carl të fejuarin e saj të tetë.

Linku: https://www.instagram.com/katieprice/?hl=en

Burrimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CahW6O1JjSk/?hl=en