Home ShowBiz Zbulohet emri i tretë, ja kush pritet të ndez atmosferën e ‘Sunny Hill’ në Tiranë
Zbulohet emri i tretë, ja kush pritet të ndez atmosferën e ‘Sunny Hill’ në Tiranë
0

Zbulohet emri i tretë, ja kush pritet të ndez atmosferën e ‘Sunny Hill’ në Tiranë

0
0

‘Sunny Hill’ pas suksesit në Prishtinë, pritet të ndez atmosferën e Tiranës nga data 26-29 gusht.

Pjesë e skenës do të jenë emrat më të suksesshëm të artistëve shqiptar dhe ndërkombëtar.

Së fundmi faqja zyrtare e festivalit ka bëre me dije se këngëtarja Dafina Zeqiri do t’i bashkohet skenës për të performuar.

Dafina ka konfirmuar lajmin duke komentuar në postimin e ‘Sunny Hill’ në Instagram disa zemra.

Më parë është konfirmuar se Fedez dhe Dren Abazi do të jenë disa nga artistët që do të performojnë.

Linku: https://www.instagram.com/p/ChKeHfFIUrx/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/sunnyhillfestival/?utm_source=ig_embed&ig_rid=aadbbb2e-85b8-4ac7-be80-15e2b8c64dca