Home ShowBiz Fansja e puth në mes të skenës, reagimi i Ylli Limanit nuk duhet humbur
Fansja e puth në mes të skenës, reagimi i Ylli Limanit nuk duhet humbur
0

Fansja e puth në mes të skenës, reagimi i Ylli Limanit nuk duhet humbur

0
0

Ylli Limani është një nga zërat më të dashur të muzikës shqiptare.

Këngëtari shpesh na surprizon me momente të veçanta nga performanca e tij në skenë.

Së fundmi ka ndodhur e kundërta, një fanse e tij është ngjitur në skenë.

Teksa Ylli po performonte ajo e ka puthur dhe përqafuar.

Këtë moment këngëtari e ka menaxhuar me shumë diplomaci.

Pamjet nga ky moment i ka siguruar panorama.

Linku: panorama

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ylllimani/

tags: