Home ShowBiz Në një lidhje me Romeon? Lori Hoxha reagon më në fund
Në një lidhje me Romeon? Lori Hoxha reagon më në fund
0

Në një lidhje me Romeon? Lori Hoxha reagon më në fund

0
0

Lori Hoxha dhe Romeo Veshaj prej kohësh bëjnë zhurmë në rrjet për një romancë të mundshme mes tyre.

Pamjet e Lorit dhe Romeos në dasmën e Arbër Hajdarit po bëjnë xhiron e rrjetit. Dyshja jaë parë të afër me njëri tjetrin.

A ka diçka më shumë mes tyre?

Një komentuese i ka shkruar Lorit në një postim “Kunatë me Bora Zemanin”, ndërkohë përgjigjen e ka marrë nga një tjetër komentuese, e cila shkruan “Lori s’është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon, tung”.

Këtë fjali të komentueses, Lori Hoxha e ka bërë “like”, duke u dhënë fund të gjitha thashethemeve që mes saj dhe Romeos nuk ka asgjë.

Linku: https://www.instagram.com/lorihoxha/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/lorihoxha/

tags: