Home ShowBiz Çfarë është Noizy për të, ja si përgjigjet Loredana
Çfarë është Noizy për të, ja si përgjigjet Loredana
0

Çfarë është Noizy për të, ja si përgjigjet Loredana

0
0

Loredana dhe Noizy gjatë verës kanë qenë një nga dyshet më të zhurmshme.

Pas bashkëpunimit ata janë parë shpesh në shoqërin e njëri-tjetrit duke ngritur dyshimet tek ndjekësit.

Mirpo koha tregoi se ata janë super miq të mirë.

Së fundmi një nga ndjekësit kurioz e ka pyetur Loredanën:

Çfarë është Noizy për ty?

Një shok që nuk mund ta zhëvëndësojë askush u shpreh këngëtarja.

Linku: https://www.instagram.com/loredana/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/loredana/