Home Aktualitet ‘Një zemër pushoi së rrahuri’, momente të vështira në familjen e Argjirës
‘Një zemër pushoi së rrahuri’, momente të vështira në familjen e Argjirës
0

‘Një zemër pushoi së rrahuri’, momente të vështira në familjen e Argjirës

0
0

Momente të vështira në familjen e Argjira Spancës.

Moderatorja ka humbur një nga personat më të shtrejtë.

Bëhet fjalë për gjyshin e saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ajo ka ndarë lajmin e trshtë me ndjekësit.

Krahas një kujtimi të gjyshit Argjira shkrua:

“Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri. Ne ndahemi me gjyshin tonë të dashur.”

Kujtojmë se në fëmijëri Argjira ka humbur dhe të atin dhe ky lajm e bën edhe më të vështirë për të.

Linku: https://www.instagram.com/stories/argjiraspanca/2977757750322389788/

Burimi fotos: https://www.instagram.com/argjiraspanca/

tags: