Home ShowBiz A do të kthehet Johnny Depp si kapiteni në Pirates of the Caribbean apo jo?
A do të kthehet Johnny Depp si kapiteni në Pirates of the Caribbean apo jo?
0

A do të kthehet Johnny Depp si kapiteni në Pirates of the Caribbean apo jo?

0
0

Kjo pyetje ka qenë në mendjen e fansave të tij që kur u përhapën thashethemet se aktori do të riprodhojë rolin e tij më ikonik.

Në atë kohë, aktori e mohoi, por shumë burime kanë pohuar se Johnny Depp e ka pranuar ofertën dhe do të kthehet. Tani, një tjetër raport.

Thashethemet filluan të qarkullojnë të mërkurën pasi një raport pretendonte se ai do të ripërsëriste rolin e tij si kapiten Jack Sparrow, pavarësisht se u largua nga ekskluziviteti nga Disney në 2018.

Megjithatë, burime konfirmojnë për DailyMail.com se informacioni është i rremë.

Depp, 59 vjeç, luajti për herë të fundit personazhin rrëqethës në vitin 2017 në Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, përpara se producentët të vendosnin se donin të sillnin ‘energji të re’ në serinë e filmave jashtëzakonisht të njohur.

Një person i brendshëm kishte pretenduar për TheSun se një film i gjashtë në ekskluzivitet ishte në përgatitje e sipër me një titull pune “A Day At the Sea”, duke pretenduar: ‘Johnny do të kthehet si kapiten Jack Sparrow dhe është planifikuar të fillojë xhirimet në fillim. shkurt në një vend sekret në MB.’

Linku: https://www.koimoi.com/hollywood-news/johnny-depp-to-not-return-as-captain-jack-sparrow-in-pirates-of-the-caribbean-despite-rumours-of-his-name-being-on-call-sheet/

Burimi i fotos:pexele.com

tags: