Home ShowBiz Petro dhe Irisi në një kërcim emocionues, Lea shpërthen në lot
Petro dhe Irisi në një kërcim emocionues, Lea shpërthen në lot
0

Petro dhe Irisi në një kërcim emocionues, Lea shpërthen në lot

0
0

Petro dhe Irisi kanë thyer akullin mes tyre me një kërcim në studio.

Irisi dridhet e tëra teksa shijon kërcimin me të.

Petro ka ndaluar një moment duke iu treguar të gjithëve se ajo është super e emocionuar.

Lea shoqja e Irisit e ka përjetuar super keq këtë moment për shkak gtë pëlqimit që ka dhe ajo për Petron.

Ajuo shpërtheu në të qara në mes të emisionit duke pran uar se nu ki pëlqeu en ergjia që pa mes tyre.

Linku: https://www.instagram.com/p/ClWn1YhoxeW/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/perputhen_tch/

tags: