Home ShowBiz Pas gabimit të tij, Kim Kardashian mund ti marrë kujdestarinë e fëmijëve ish bashkëshortit
Pas gabimit të tij, Kim Kardashian mund ti marrë kujdestarinë e fëmijëve ish bashkëshortit
0

Pas gabimit të tij, Kim Kardashian mund ti marrë kujdestarinë e fëmijëve ish bashkëshortit

0
0

Kanye West mund të humbasë kujdestarinë e plotë të fëmijëve të tij me Kim Kardashian.

Një ekspert ligjor ka paralajmëruar se Kanye West mund të humbasë kujdestarinë e fëmijëve të tij nëse ai nuk do të kundërshtojë përsëri depozitimin e tij të planifikuar.

Kim Kardashian mund të fitojë kujdestarinë e plotë të katër fëmijëve të saj, raporton The Sun.

Kjo pasi Kanye, vendosi të mos paraqitej në ngtakimin ne rradhës për divorc.

Avokatja e ligjit familjar Lexie Rigden nga Rigden Law LLC tha për The Sun se nëse Kanye nuk paraqitet për depozitimin e ardhshëm të planifikuar më 29 nëntor, ai mund të humbasë kujdestarinë e fëmijëve të tij – North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Jo vetëm që ai rrezikon të humbasë kujdestarinë për shkak të mungesës së depozitimit të tij, por edhe për shkak të gjuhës së urrejtjes që ka përdorur.

“Në shumicën e rasteve të divorcit, palët janë në gjendje të paktën të zgjidhin disa nga çështjet. Por, duke pasur parasysh sjelljen e tij dhe paarsyeshmërinë e dukshme, gjithçka mund të jetë e diskutueshme, nga kujdestaria deri te shpërndarja e pasurive.’

Linku: https://www.jacarandafm.com/news/entertainment/report-kanye-west-could-lose-full-custody-his-children-kim-kardashian/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/kimkardashian/

tags: