Home Aktualitet Dancing With The Stars prek temën e nxehtë për shqiptarët mbrëmjen e sotme
Dancing With The Stars prek temën e nxehtë për shqiptarët mbrëmjen e sotme
0

Dancing With The Stars prek temën e nxehtë për shqiptarët mbrëmjen e sotme

0
0

Dancing With The Stars mbrëmjen e sotme do të trajtojë një temë të ndjeshme për vendin tonë.

Emigrimi i shqiptarve sa vjen dhe bëhet më masiv  drejtuar vendeve të ndryshme të botës.

Sara Hoxha ka ndarë një pamje të trishtë nga xhirimet e Dancing With The Stars.

Një gomone shfaqet e mbushur me emigrantë duke lundruar në detë të hapur.

Krahas postimit Sara ka shkruar:

‘Sonte kërcejmë për shqiptarët, në veçanti për ata që kanë lënë shtëpinë për një jetë më të mirë’, ka shkruar ajo në foton ku duket ekrani i madh në skenën e “Dancing with the stars’.

Linku: https://www.instagram.com/stories/sarahoxhaaa/2979222691718465949/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/sarahoxhaaa/