Home ShowBiz Pas Bleros dhe Afrona konfirmon historinë e dashurisë
Pas Bleros dhe Afrona konfirmon historinë e dashurisë
0

Pas Bleros dhe Afrona konfirmon historinë e dashurisë

0
0

Afrona dhe Blero duket se kanë lënë përfundimisht pas historinë e tyre.

Ndarja e çiftit ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara në showbiz.

Teksa të gjithë aludonin për një rikthim mes tyre dyshja janë shfaqur përkrah romancave të reja.

Ka qenë Blero i pari që konfirmoi romancën me një bjonde ku u shfaqën duke u puthur.

Nuk kanë kaluar shumë orë dhe Afrona ka treguar se është e lumtur me të dashurin e ri. Modelja e ka uruar publikisht për ditëlindje.

Linku:https://www.instagram.com/afronadika/

Burimi i fotos:https://www.instagram.com/afronadika/

tags: